13.7 C
Warszawa
sobota, 13 kwietnia, 2024

Wzory CV

Przeczytaj

CV Wzór

Jeżeli chcesz zostać zauważonym podczas procesu rekrutacji, ważne jest aby Twoje wzory CV przykuły uwagę osoby, która ową rekrutacje prowadzi. To samo dotyczy listu motywacyjnego. Twoje CV powinno wyglądać schludnie i przejrzyście, tak aby łatwe było jego odczytanie. Wszystkie główne elementy powinny znajdować się w odpowiednich miejscach, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami pisania CV. Można pokusić się też o dokument niecodzienny, aplikując np. na stanowisko grafika komputerowego lub inne gdzie ludzka kreatywność jest bardzo pożądana. Lecz gdy aplikujemy np. do biura czy na stanowisko w banku, warto zadbać o to by CV było wyważone, klasyczne i schludne.

Od naszego CV zależy czy dostaniemy dobrze płatna pracę, a wtedy droga do kupna samochodu, dobrej opieki medycznej czy zabezpieczenia kredytu finansowego jest prosta. Warto zadać sobie pytanie, jak powinno wyglądać CV, które sami chętnie byśmy przeczytali. Jeżeli patrząc na swoje CV nie czujemy zachęty aby zapoznać się z jego treścią, to znak aby coś w nim zmienić. Może warto rozdzielić poszczególne sekcje liniami, albo zwiększyć czcionkę przy nagłówkach? Spójrz na swój dokument tak, jakby to od Ciebie zależało czy zaprosisz siebie na rozmowę kwalifikacyjną.

Wzory CV

Poniżej przedstawiamy przykładowe wzory CV do pobrania całkowicie za darmo, które można ściągnąć w formacie odt, word, PDF, doc dzięki czemu edycja takiego wzoru jest możliwa dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi wzorami dokumentów aplikacyjnych.

CV wzór do wypełnienia i pobrania w różnych formatach. Przykładowe, proste, klasyczne wzory CV.

Darmowe wzory CV do pobrania

Wzór CV nr 1

Pobierz CV wzór nr 1
DOC | ODT | PDF

CV wzór do pobrania

Wzór CV nr 2

Pobierz CV wzór nr 2
DOC | ODT | PDF

klasyczny wzór curriculum vitae do pobrania

Wzór CV nr 3

Pobierz CV wzór nr 3
DOC | ODT | PDF

przykładowe CV do pobrania

Wzór CV nr 4

Pobierz CV wzór nr 4
DOC | ODT | PDF

dokument aplikacyjny CV

Wzór CV nr 5

Pobierz CV wzór nr 5
DOC | ODT | PDF

przykładowe curriculum vitae

Wzór CV nr 6

Pobierz CV wzór nr 6
DOC | ODT | PDF

przykładowe CV do pobrania

Wzór CV – dlaczego jest ważny?

Po pobraniu przykładowych wzorów możesz je wypełnić dowolną treścią. Dodaj swoje imię i nazwisko, a także uzupełnij adres, datę urodzenia oraz dane kontaktowe. Następnie należy podać doświadczenie zawodowe – jest ono jednym z tych elementów CV, które decydują czy rekruter (przeczytaj więcej o rekrutacji na Wikipedii) dopuści Cię do kolejnych etapów rekrutacji. Ważną rolę odgrywa również Twoje wykształcenie, szczególnie w zawodach, w których ukończenie studiów jest obligatoryjne.

Dodatkowe informacje jak Twoje umiejętności czy znajomość języków obcych staraj się opisać zgodnie z prawdą, gdyż nieścisłości w tych elementach z pewnością szybko wyjdą na jaw. Warto jednak opisać je tak, by wyglądały jak najbardziej atrakcyjnie w oczach przyszłego pracodawcy.

Zainteresowania nie są aż tak ważnym elementem, ale pokazują jakim jesteś człowiekiem i czym interesujesz i zajmujesz się po pracy. Rekruter z pewnością się temu przyglądnie i wypyta o Twoje hobby i zainteresowania.

Bezpłatne wzory CV

Możesz pobierać wzory za darmo i uzupełniać swoimi danymi. Życzymy powodzenia podczas szukania wymarzonej pracy!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Ostatnie artykuły