Wzory CV


Jeżeli chcesz zostać zauważonym podczas procesu rekrutacji, ważne jest aby Twoje CV przykuło uwagę osoby, która ową rekrutacje prowadzi. Twoje CV powinno wyglądać schludnie i przejrzyście, tak aby łatwe było jego odczytanie. Wszystkie główne elementy powinny znajdować się w odpowiednich miejscach, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami pisania CV. Można pokusić się też o dokument niecodzienny, aplikując np na stanowisko grafika komputerowego lub inne gdzie ludzka kreatywność jest bardzo pożądana. Lecz gdy aplikujemy np do biura czy na stanowisko w banku, warto zadbać o to by CV było wyważone i schludne. Od naszego CV zależy czy dostaniemy dobrze płatna pracę, a wtedy droga do kupna samochodu, dobrej opieki medycznej czy zabezpieczenia kredytu finansowego jest prosta. Warto zadać sobie pytanie, jak powinno wyglądać CV, które sami chętnie byśmy przeczytali. Jeżeli patrząc na swoje CV nie czujemy zachęty aby zapoznać się z jego treścią, to znak aby coś w nim zmienić. Może warto rozdzielić poszczególne sekcje liniami, albo zwiększyć czcionkę przy nagłówkach? Spojrz na swój dokument tak, jakby to od Ciebie zależało czy zaproszisz siebie na rozmowę kwalifikacyjną.
Poniżej przedstawiamy przykładowe wzory CV, które można ściągnąć w formacie odt, dzięki czemu edycja takiego wzoru jest możliwa dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi wzorami dokumentów aplikacyjnych.
Kreator CV

Nasz kreator CV pomoże Ci stworzyć dokument, w którym zawrzesz wszystkie najważniejsze informacje na temat Twojej kariery edukacyjnej oraz zawodowej. Wybierz odpowiedni szablon dla Twojego CV, uzupełnij potrzebne dane i wygeneruj plik PDF.

Możliwości kreatora CV:

Warunki

Wszystkie wzory CV, listów motywacyjnych oraz podań o pracę dostępne w serwisie CVzaFREE są całkowicie darmowe i mogą byc wykorzystywane bez ograniczeń, za wyjątkiem publikowania naszych wzorów w innych serwisach internetowych, bez podania źródła.

Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu i do polecania znajomym poszukującym pracy. Życzymy powodzenia oraz wytrwałości podczas szukania wymarzonego stanowiska!

Wzory wszystkich prezentowanych CV dostępne są do pobrania za darmo, w formacie ODT, w dziale wzory CV