Kreator CV


Nie wiesz w jaki sposób napisać CV? Nie posiadasz odpowiedniej wiedzy technicznej? Brakuje Ci czasu na napisanie wyróżniającego się spośród innych dokumentu rekrutacyjnego? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Stwórz idealne CV z naszym Kreatorem! Kreator CV jest profesjonalnym narzędziem pozwalającym szybko i wygodnie stworzyć życiorys zawodowy. Będziesz mógł w nim zawrzeć niezbędne informacje dotyczące Twojego wykształcenia, kariery zawodowej i pożądanych na stanowisku, o które się starasz umiejętności.

Przejdź do kreatora

Jak korzystac z Kreatora CV?

Jeżeli nie wiesz lub nie jesteś pewien, w jaki sposób rozpocząć korzystanie z profesjonalnego Kreatora CV, oprzyj się na poniższej krótkiej instrukcji. Tworzenie życiorysu zawodowego z narzędziem przygotowanym przez naszych specjalistów będzie niezwykle łatwe i szybkie. Wystarczy, że:

 • przygotujesz swoje dane personalne,
 • przejdziesz do Kreatora CV,
 • wypełnisz wszystkie miejsca formularza odpowiednimi informacjami,
 • wybierzesz odpowiednie zdjęcie,
 • zatwierdzisz generowanie CV.

Wygoda i bezpieczeństwo

Profesjonalny Kreator CV jest narzędziem, dzięki któremu możesz w kilka minut stworzyć doskonały życiorys w oparciu o wybrany szablon. Wystarczy przygotować informacje dotyczące Twojej kariery zawodowej (a więc miejsc pracy, wykształcenia, przebytych szkoleń, umiejętności, osiągnięć) i wybrać odpowiednie zdjęcie.

Możliwości kreatora są niezwykle pomocne również dla osób, które pragną stworzyć elegancki i przejrzysty dokument, jednak nie posiadają wiedzy technicznej w zakresie zaawansowanej obsługi komputera. Nasz inteligentny generator stworzy dla Ciebie CV w formacie PDF oraz HTML. Wersja stworzona do odczytu (czyli w formacie PDF) uchroni Twoje CV przed problemami wywołanymi przestawieniem tekstu w dokumencie – nie można jej bowiem edytować.

Wskazówki, dzieki którym poprawnie skorzystasz z serwisu

Aby mieć pewność, że wszystko realizowane jest poprawnie i z korzyścią dla Ciebie zobacz, na co powinieneś zwrócić uwagę podczas tworzenia CV w Kreatorze:

 • podawane przez Ciebie informacje powinny być zawsze zgodne z prawdą,
 • w razie pomyłki rozpocznij uzupełnianie formularza jeszcze raz,
 • nie używaj przycisku „wstecz” podczas uzupełniania formularza danych,
 • wpisując informacje o wykształceniu pamiętaj o dodaniu kierunku lub tytułu zawodowego uzyskanego w czasie nauki,
 • wpisując języki obce, pamiętaj o wyborze ich poziomów zaawansowania,
 • wybierz odpowiednie zdjęcie.

Ile to kosztuje?

Korzystanie z profesjonalnego Kreatora CV jest całkowicie bezpłatne! Nie musisz wykupować abonamentu ani płacić za odpowiednio zredagowany życiorys. Mając zebrane najważniejsze dane personalne samodzielnie stworzysz swoje CV w kilka minut i bez żadnych opłat.

Kreator CV

Nasz kreator CV pomoże Ci stworzyć dokument, w którym zawrzesz wszystkie najważniejsze informacje na temat Twojej kariery edukacyjnej oraz zawodowej. Wybierz odpowiedni szablon dla Twojego CV, uzupełnij potrzebne dane i wygeneruj plik PDF.

Możliwości kreatora CV:

Warunki

Wszystkie wzory CV, listów motywacyjnych oraz podań o pracę dostępne w serwisie CVzaFREE są całkowicie darmowe i mogą byc wykorzystywane bez ograniczeń, za wyjątkiem publikowania naszych wzorów w innych serwisach internetowych, bez podania źródła.

Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu i do polecania znajomym poszukującym pracy. Życzymy powodzenia oraz wytrwałości podczas szukania wymarzonego stanowiska!

Wzory wszystkich prezentowanych CV dostępne są do pobrania za darmo, w formacie ODT, w dziale wzory CV